Registrujte sa do vernostného programu SANTINI ešte dnes a získajte extra zľavu až 10% na vaše nákupy! 💙

Vernostný program Santini+

 
Verní zákazníci sú našou najväčšou odmenou, a preto by sme chceli odmeniť aj my vás. Využite výhody vernostného programu a užite si odmeny za vašu vernosť.

 

Vďaka online registrácii do programu a pravidelnému nakupovaniu môžete získať zľavy na vaše nákupy až do výšky 10%, a to aj na zľavnené produkty! Ako často budete nakupovať ich len na vás. Nazbierané body platia pol roka od získania, takže bonusy má šancu získať každý!

 

Ako sa do programu SANTINI+ zaregistrujem?

Členstvo vám vznikne automaticky registráciou účtu na e-santini.cz. Pokiaľ svoj účet stále nemáte, registrujte sa TU.

 Ak ste registráciu v minulosti už vykonali, automaticky ste zapojení do programu SANTINI+ a môžete tak zbierať body.


Jak body získat a jak je uplatnit? 

1 € = 1 bod, tak jednoduché to je.

 

Vernostné body získavate za každý zaplatený nákup na e-santini.cz. Výška objednávky sa vám prevedie na vernostné body, ktoré sa načítajú do vášho účtu, kde po prihlásení vidíte dosiahnutie zľavy. Akonáhle dosiahnete stanovený cieľ pre uplatnenie zľavy, na e-shope sa vám vaša vernostná zľava automaticky odpočíta.

Pripravili sme pre vás tri úrovne bonusov:

Zľava 5% - nazbieraných 85 bodov (súhrn zaplatených objednávok nad 85 €)

Zľava 7% - nazbieraných 215 bodov (súhrn zaplatených objednávok nad 215 €)

Zľava 10% - nazbieraných 300 bodov (súhrn zaplatených objednávok nad 300 €) Bonusy sa počítajú z uhradených objednávok za posledných 6 mesiacov.

 

Kde zistím stav svojho konta SANTINI+?

Prehľad vašich nazbieraných bodov a históriu vášho konta zistíte po prihlásení do vášho účtu alebo kliknutí na ,,Prihlásenie“ v pravom hornom rohu nášho e-shopu. Vo vašom klientskom centre uvidíte svoje posledné objednávky a nižšie aj celkový prehľad vášho vernostného programu. Nezabudnite, že body za vašu poslednú objednávku sa na konto pripočítajú až po uhradení objednávky. V prípade jej stornovania sa body zase odpočítajú.

Čo ak objednávku stornujem, vrátim alebo neuhradím?

Pokiaľ zakúpený tovar z akéhokoľvek dôvodu vraciate, vraciate s nimi aj vaše body, ktoré ste získali pri nákupe. Vaše body sa preto prepočítajú na stav pred nákupom. Rovnako je to aj v prípade, keď objednávku z akéhokoľvek dôvodu stornujete alebo ju neuhradíte.

Čo keď nemám registráciu, ale nakupujem pravidelne?

Nevadí! Keď sa prihlásite pod rovnakým emailom, ako boli vaše minulé objednávky v priebehu 6 mesiacov, tak ich do vernostného programu dokážeme nahrať a vy tým získate spätne vaše vernostné body.

Všetko nájdete vo svojom účte, po prihlásení, a to konkrétne v sekcii ,,Moje objednávky", kde vám systém ponúkne zlúčenie objednávok. Všetko vám potom dorazí do emailu, ktorý je potrebné overiť kliknutím na odkaz. Body sa potom automaticky nahrajú do vášho účtu. A je to!

 

Všetky odmeny v rámci Vernostného programu SANTINI+ nie sú právne vymáhateľné. Spoločnosť Santini Group s.r.o. je oprávnená kedykoľvek zmeniť podmienky členstva a uviesť v planosť nové podmienky, ktoré nadobúdajú platnosť v deň zverejnenia na webových stránkach www.e-santini.sk. Bonusové body nie sú mena a nemajú žiadnu skutočnosť peňažnú hodnotu.