Registrujte sa do vernostného programu SANTINI ešte dnes a získajte extra zľavu až 10% na vaše nákupy! 💙

Doprava a platba

Platobné podmienky

V internetovom obchode www.santini.cz môže kupujúci uhradiť kúpnu cenu týmto spôsobom:

Dobierka - najpoužívanejší spôsob platby. Peniaze za tovar zaplatíte až pri prevzatí tovaru poštovému doručovateľovi, kuriérovi alebo na pošte, tento typ platby je však spoplatnený poplatkom 1,5 €.

Bankový prevod – po prijatí objednávky sú zákazníkovi zaslané platobné údaje na uvedený e-mail v objednávke. Za tovar zaplatíte vopred na náš bankový účet vedený vo Fio banke. Po prijatí platby odosielame tovar s tým, že Vás informujeme o termíne, kedy zásielka dorazí.

Online platobnou kartou cez GoPay – po vytvorení objednávky ste presmerovaní na bezpečnú platobnú bránu GoPay, kde zadáte potrebné údaje. Pokiaľ je transakcia autorizovaná, platba prebehne okamžite. Podporujeme bezpečné platby. 

 

Dodacie podmienky


Dodacia lehota začína plynúť dňom prijatia záväznej objednávky, ktorá obsahuje všetky potrebné údaje na jej vybavenie. V prípade, že sa objednaný tovar nenachádza na sklade, predávajúci sa zaväzuje bezodkladne o tom upovedomiť kupujúceho a dohodnúť sa s ním na ďalšom postupe. Štandardná doba doručenia je, pri objednaní vo všedný deň do 10:00, 1-3 dni. Všetko ale závisí od možností zvoleného prepravcu a presný termín tak nedokážeme garantovať.

  • doručenie na pobočku Packeta – pri nákupe nad 55 € je doprava zdarma, do 55 € stojí doručenie 3 €;
  • doručenie kurýrom Packeta – pri nákupe nad 55 € je doprava zdarma, do 55 € stojí doručenie 4,9 - 5,9 €;
  • doručenie kurýrom PPL na adresu – pri nákupe nad 55 € je doprava zdarma, do 55 € stojí doručenie 7,90 €.

 

Ceny


Všetky ceny uvedené na stránkach sú konečné, vrátane DPH a bez ďalšieho navýšenia. Prevádzkovateľ stránky si vyhradzuje právo na zmenu cien v prípade neoprávneného zásahu do obsahu. Konečná cena pre kupujúceho je uvedená v potvrdení objednávky.

Zľavy a zľavové kupóny


V prípade, že zľava alebo zľavový kupón bude uplatnený v rozpore s pravidlami danej zľavy či zľavového kupónu, má predávajúci právo také uplatnenie zľavy alebo zľavového kupónu odmietnuť. V takom prípade je klient informovaný a bude mu ponúknutá možnosť vybaviť objednávku bez tejto zľavy, či uplatneného kupónu. Pravidlá a podmienky pre uplatnenie konkrétnej zľavy sú priložené buď priamo k zľave (formou písanej informácie), alebo je u zľavy uvedený odkaz na webových stránkach, kde sú pravidlá zľavy podrobne opísané.

Každú zľavu, alebo kupón je možné uplatniť iba raz, ak nie je výslovne uvedené inak. V prípade viacnásobného použitia má predajca právo neuznať duplicitnú zľavu.

V prípade, že je hodnota darčekovej poukážky či zľavového kupónu vyššia, než hodnota nákupu, rozdiel sa neprevádza na nový kupón a nevyčerpaná suma sa spätne neprepláca.