Hľadáte perfektný darček, ktorý ocení každá žena? Náš telový balzam s colostrom je jasná voľba! V marci vám navyše k balzamu pribalíme osviežovač vzduchu s vôňou omamného orgovánu úplne ZADARMO.

Luxusná darčeková sada - Spiced Orange Apple & Golden Apple

Kód: 7142
€27,40
Skladom (>5 ks)

Luxusná sada vonných sviečok, ktoré prevonia váš domov nádhernou vôňou a vytvoria tak útulnú atmosféru.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prevoňajte svoj domov alebo potešte luxusnou sadou vonných sviečok Santini niekoho zo svojich blízkych!

V sade nájdete Luxusnú sviečku Santini - Spiced Orange Apple (200g) so šťavnatou a sladučkou vôňou na slnku dozretých citrusov a jabĺk, v kombinácii so štipľavým zázvorom a vybraným korením. Sviečku Spiced Orange Apple skvele dopĺňa Luxusná sviečka Santini - Golden Apple (200g), ktorá vás okamžite očarí sladkou vôňou jabĺčok a dúľ, ktorú dopĺňajú tóny karamelu s medom, vanilkových kvetov a tiež škoricovej kôry. A pretože mnohokrát stačí aj malá zápalka na vykúzlenie veľkej atmosféry, súčasťou balenia sú originálne zápalky Santini!

 

Sviečku pokladajte na dostatočne tepelne odolný povrch. Nenechávajte horieť dlhšie ako 4 hodiny. Nikdy nedovoľte, aby sviečka dohorela až do úplného konca. Horiacu sviečku nenechávajte nikdy bez dozoru av blízkosti ľahko zápalných predmetov. Uchovávajte mimo dosahu detí a domácich zvierat.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: