Registrujte sa do vernostného programu SANTINI ešte dnes a získajte extra zľavu až 10% na vaše nákupy! 💙

Darček na Valentína

Valentín, deň, kedy oslavujeme lásku a náklonnosť, je tu raz za rok, a predstavuje perfektnú príležitosť ukázať, ako veľmi nám na našich blízkych záleží. V e-santini.cz rozumieme významu tohto špeciálneho dňa a sme tu, aby sme vám pomohli vyjadriť vaše najhlbšie city prostredníctvom starostlivo vybraných, osobných a jedinečných darčekov. Či už hľadáte niečo, čo zahreje srdce, obohatí zmysly, alebo pridá trochu luxusu do života vášho partnera, naša exkluzívna kolekcia parfumov, vonných sviečok, prémiovej kávy a vôní do auta ponúka niečo pre každého.

Najpredávanejšie

Santini espresso - zrnková káva 250 g, plech
 
€5,60
Santini darčekový poukaz
Santini darčekový poukaz
Skladem (>5 ks)
4195/20
 
od €19,70
Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom
Santini espresso - zrnková káva 250 g, plech
€5,60

Santini espresso je káva najvyššej kvality, ktorá je rovnomerne pražená, čo perfektne kombinuje lákavú chuť so silnou arómou.

1093/STA
Santini darčekový poukaz
od €19,70

Urobte radosť darčekovým poukazom od SANTINI COSMETIC

4195/20

Pre neho

Objavte našu rozmanitú kolekciu pánskych parfémov. Od sviežich a citrusových až po hlboké a drevité vône, máme parfém, ktorý dokonale doplní jeho osobnosť.

Pre ňu

Pre ženu vo vašom živote vyberte z našej širokej ponuky ženských parfémov. Kvetinové, ovocné alebo exotické - každá vôňa je navrhnutá tak, aby zvýraznila jej jedinečný šarm.

Vonné sviečky a atmosféra

Prineste do vášho domova teplú a pohodovú atmosféru s našimi ručne vyrábanými vonnými sviečkami. Ideálne na romantické večery alebo na relaxáciu po náročnom dni.

Kávový raj

Pre milovníkov kávy ponúkame výber prémiových kávových zŕn a zmesí. Prekvapte svojho partnera šálkou dokonale upraženej kávy, ktorá prebudí zmysly.

Vôňa do auta

Vylepšite každú cestu s našou kolekciou vôní do auta. Tieto sofistikované vône nielen zlepšia atmosféru vo vašom vozidle, ale tiež pripomínajú vašu starostlivosť, aj keď nie ste spolu.

konkurenčné výhody Santini