Obdarujte tento rok svojich blízkych niečím výnimočným! Parfumy v akcii 1+1, to sa zdá ako dva darčeky jednou ranou, a za polovičnú cenu ☺

AREON KEN BLISTER - BUBBLE GUM

Ponorte sa do podmanivej vône osviežovača vzduchu Areon Ken, ktorý zútulní každý priestor. Bubble Gum si vás získa intenzívnou sladkou vôňou žuvačiek.

Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
5.12.2023
Možnosti doručenia
Kód: AKB19
€3,90
AREON KEN BLISTER - BUBBLE GUM

Ponorte sa do podmanivej vône osviežovača vzduchu Areon Ken, ktorý zútulní každý priestor. Elegantný dizajn, príjemnú arómu a jednoduché použitie výrobku vás bude baviť. Výrobky Areon patria medzi najkvalitnejšie osviežovače vzduchu a spokojní s nimi budú aj tí najnáročnejší klienti.

 

Zloženie parfumu:
AREON KEN BLISTER – Bubble Gum si vás získa intenzívnou sladkou vôňou žuvačiek.

Balenie:
Plechovka s osviežovačom je umiestnená v papierovom obale.

Návod na použitie:
Odstráňte hornú plastovú mriežku z plechovky. Zatiahnutím za krúžok odstráňte plechový uzáver a nasaďte späť plastovú mriežku. Výrobok položte alebo zaveste pomocou plastového držiaka na vhodné miesto.

Upozornenie:
Tento výrobok nie je hračka! Nedotýkajte sa obsahu plechovky a ani ho nejedzte. Skladujte a používajte výrobok pri teplote od 5 °C do 30 °C. Nevystavujte osviežovač priamemu slnečnému žiareniu. Dbajte na to, aby nedochádzalo ku kontaktu osviežovača vzduchu s akýmkoľvek povrchom.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Vôňe v plechovke
Hmotnost: 35g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: