Santini kávový peeling - NATURAL

Skladom
9 Eur vrát. DPH
Kód výrobku:2018001
Výrobca:Santini
Hmotnosť: 200 g
  
Hydratácia, výživa, regenerácia

Celulitída? Hrubá pokožka? Suchá koža? Akné a ekzémy?

Účinky: Santini body scrub odstraňuje odumreté kožné bunky, stimuluje prekrvenie a čistí póry. Vďaka čisto prírodným ingredienciám, ktoré obsahuje, má silné hydratačné, upokojujúce a regeneračné účinky. Kofeín, prírodné oleje a komplex vitamínov taktiež pomáhajú zmierniť nedokonalosti pokožky, ako je ekzém, akné, celulitída, psoriáza či strie. Zabraňujú tiež jej predčasnému starnutiu. Santini body scrub je výborný ako SOS produkt, ak si pleť dlhšiu dobu zanedbávala, ale hlavne ako dlhodobý pomocník v starostlivosti o krásnu a zdravú pleť.
Kávový peeling je svojím zložením vhodný pre všetky typy pleti, je výborný na hydratáciu a výživu pokožky. Vďaka svojej nádhernej vôni a účinkom patrí k najväčším obľúbencom zákazníčok.

Použitie:
Všetky krásne dni sa začínajú v sprche. Navlhčite pokožku, naberte veľkú hrsť peelingu a krúživými masážnymi pohybmi jemne masírujte. Zamerajte sa na problémové partie (nebojte sa nanášať aj na tvár). Nechajte pôsobiť 5 minút a potom dôkladne opláchnite z celého tela. Ideálne použitie je 2x týždenne, alebo podľa aktuálnej potreby.
  • Zatiaľ nekomentované...
Načítať nový obrázok Obnoviť - nový kód
Ďakujeme Vám za Váš príspevok.

V prípade otázky na ňu budeme čo najskôr reagovať.
Tím e-Santini.sk